افتتاح پادگان نظامی در شهر مشاغل کارلند

پادگان نظامی در شهر مشاغل کارالند

یک بخش پرطرفدار و هیجان انگیز دیگر که بزودی به جمع مشاغل کارالند اضافه خواهد شد “پادگان نظامی” است. نکته جالب اینه که این قسمت فقط مختص به آقا پسرها نیست و دخترخانومایی که علاقمند به قرار گرفتن در یک محیط نظامی هستن هم می تونن به جمع ما ملحق بشن. بعد از ثبت نام و ورود به پادگان نظامی ابتدا باید لباس نظامی بپوشید و آماده باشید برای گذروندن دوره های تئوری و عملی آموزش. در شروع آموزش مقدماتی توسط مربی، با مفاهیم اولیه نظامی مثل “نظام جمع” آشنا می شید و اصطلاحات نظامی و معانی اون رو یاد می گیرید. در این کلاس آموزشی بصورت مصور با نیروهای مسلح و اهداف و وظایف اون ها آشنایی پیدا می کنید. با معانی درجه های نظامی مثل سرباز، سروان، ستوان و … آشنا شده و ترتیب آن ها را یاد می گیرید. تجهیزات و ماشین های نظامی به شما معرفی می شود که بسیار هیجان انگیز خواهد بود. این آموزش همراه با پرسش و پاسخ از شما و اطلاعاتی که شاید بزرگترها به شما داده باشند جلو خواهد رفت. بعد از آموزش های تئوری دیگه وقت اون رسیده که همراه با مربی نظامی وارد فضای عملی بشید. این خیلی مهمه که بدونید امتیاز شما پس از گذروندن هر مرحله در کارت پایان خدمت شما ثبت میشه. پس بسیار دقیق و منظم باشید و از دستورات مافوق پیروی کنید. شما باید بتونین در کمترین زمان و با کمترین خطا این قسمت رو پشت سر بذارید؛ سینه خیز برید، از ارتفاع بالا برید، از روی موانع بپرید و به انتها برسید. با پشت سر گذاشتن این مرحله و کسب امتیاز مجاز، قسمت بعدی آموزش که رژه نظامی هست رو انجام میدین. هر چیزی که راجب این قسمت باید بدونید به شما آموزش داده خواهد شد و در فضایی وسیع تر  به رژه نظامی می پردازیم.

گروهان به صف!….

از جلو نظام! ….

قدم رو!….

به چپ چپ! ……

یک دو سه چهار! ….

پادگان کارالند

نظم و هماهنگی شما و رعایت نکاتی که قبلا یاد گرفتین در انجام یک رژه خوب و صحیح به شما کمک میکنه.

اگر این قسمت رو با امتیاز بالا بتونین بگذرونین به مرحله بعد که آموزش تیر اندازی هست منتقل میشین. یک قسمت خوب و هیجان انگیز که البته احتیاج به تمرکز بالایی داره. مطمئنم که دلتون نمی خواد با کم کاری در قسمت قبل، این مرحله رو از دست بدین! حالا وقت اون رسیده که وارد سالن تیراندازی شده و مورد آموزش تیراندازی قرار بگیرین. دقت و توجه شما به آموزش های مربی براتون بسیار مفید و کاربردی خواهد بود. بعد از آموزش نکات تیراندازی تعداد معینی تیر به شما داده خواهد شد و در مقابل سیبل قرار می گیرید.

گروهان! ……

آماده! …..

هدف، سیبل مقابل! …..

آتش! ….

 

میدان تیر در شهر مشاغل کارالند

تعداد تیرهایی که با موفقیت شلیک می کنید به جمع  امتیازات شما اضافه خواهد کرد و در کارت پایان خدمت شما ثبت خواهد شد. اینجا مشخص میشه که چه کسایی نیاز به آموزش بیشتری دارن و چه افرادی با موفقیت به پایان دوره مقدماتی آموزش نظامی رسیدن. با پایان یافتن دوره آموزشی به سمت مقر اصلی حرکت می کنیم تا بر اساس امتیاز کسب شده توسط شما، بهتون درجه نظامی و سردوشی داده بشه. کارت پایان خدمت شما نشون دهنده ی مجموع امتیاز و درجه نظامی شماست که توسط مافوق بهتون اهدا میشه.  با هر بار مراجعتون به پادگان نظامی مورد آموزش های پیشرفته تری قرار می گیرید و با کسب امتیاز بیشتر درجه نظامی بالاتری به شما اهدا خواهد شد. با کارت پایان دوره آموزشی میتونین به کلانتری مراجعه کنین و بر اساس درجه نظامیتون فرماندهی نیروها رو در یک ماموریت ویژه به عهده بگیرین. شهر کارالند با فرماندهان وظیفه شناسی مثل شما از هر گزندی در امانه!

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست