قوانین و مقررات

قوانین و مقررات خرید بلیط آنلاین کارالند

1- شهر مشاغل کارالند همه روزه از ساعت 10:30 الي 23:00 بصورت یکسره دایر می باشد.

2- تهیه بلیط بصورت خرید حضوری و خرید آنلاین میسر است. کد های تخفیف فقط یکبار قابل استفاده هستند. به جز کد تخفیف karaland که تمام سال فعال است.

3- در ایام سوگواری و همزمان با تعطیلی مجتمع آرمیتاژ گلشن، مجموعه کارالند نیز تعطیل خواهد بود. این تعطیلات قبلا از طریق شبکه های اجتماعی اعلام می گردد. در غیر اینصورت مجموعه فعال خواهد بود. اینستاگرام کارالند

4- شهر مشاغل کارالند برای رده سنی 3 تا 13 سال طراحی شده است. لذا افراد با سن بیشتر بعنوان همراه تلقی می گردند.

5- پذیرش کودکان زیر 7 سال تنها با یک نفر همراه بزرگسال مجاز می باشد. مسئولیت مراقبت از کودکان زیر 7 سال به عهده همراه کودک بوده و نباید مجموعه را ترک کنند. در غیر اینصورت مجموعه مسئولیتی را بعهده نخواهد داشت.

6- هزینه پذیرش کودکان زیر 3 سال رایگان است و در صورت تمایل به استفاده از برخی مشاغل و بازی ها، والدین می توانند از بانک داخل شهر مشاغل کارالند کارو (واحد پول کارالند) مورد نیاز را تهیه کنند.

7- در زمان برگزاری رویدادها و حضور چهره ها و شخصیت های تلویزیونی، با اعلام قبلی پذیرش صرفاً از طریق خرید آنلاین سانس مورد نظر صورت می گیرد.

8- در مجموعه کارالند و مرکز خرید آرمیتاژ گلشن امکاناتي از قبيل پارکینگ، صندوق امانات، سرويس بهداشتي، نمازخانه، کافي شاپ و فروشگاه براي استفاده عموم وجود دارد.

9- در صورت بروز مشکل در زمان خرید آنلاین حتما از صفحه اسکرین شات بگیرید تا مشکل قابل رهگیری باشد.

10- در خريد خود دقت و توجه لازم را داشته باشيد زيرا استرداد بلیط به صورت حضوری در محل شهر مشاغل کارالند و با تایید مدیریت کارالند قابل انجام است.

11- برای هر گونه سوال در خصوص رزرو گروهی با شماره تلفن 38335300-051 و در خصوص برگزاری جشن های تولد با شماره تلفن 09153181017 ارتباط برقرار کنيد.

خرید آنلاین بلیط

فهرست